PF2019

Vše nejlepší, hodně zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2019 Vám přeje hnutí PRO Zdraví a Sport - děkujeme za vaší přízeň

Mgr. Zdeněk Kubec - předseda hnutí 

 

Volby do Evropského parlamentu 2019

Komunální volby jsou za námi a my se již začínáme připravovat na volby do Evropského parlamentu 💪 Co chceme v EP? Chceme hájit zájmy ČR, proto chceme jít “Do Evropy se srdcem na správném místě” ❤️

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 23. až 26. května 2019. Dohodli se na tom dnes zástupci členských zemí v Radě Evropské unie. Europarlament bude mít nově po odchodu Británie z EU 705 křesel místo dosavadních 751. Hnutí PRO Zdraví a Sport se na tyto volby připravuje a chce nejen postavit 28 kvalitních kandidátů, ale také představit program, který bude jasně hájit zájmy České republiky. 

"Náš slogan: Do Evropy se srdcem na správném místě chceme janě říci, že každý poslanec v EP by měl hájit zájmy své země. Naše hnutí naprosto chápe princip vzniku EU, resp. Evropského hospodářství, kdy mají fungovat základní 3 principy. Bohužel dnes vidíme, že rozšiřování dalších a dalších pravidel není zcela to ideální. Po úspěchu v komunápních volbách, máme 100% co nabídnout a jsem přesvědčen, že hranici 5% dokážeme překroči" řekl Zdeněk Kubec, předseda hnutí. 

 

 

Již podruhé jsme podpořili SUPERPOHÁR APF 2018 v Plzni

Již podruhé naše hnutí PRO Zdraví a Sport podpořilo skvělý futsalový turnaj v Plzni - SUPERPOHÁR APF 2018. V našich dresech PRO Zdraví a Sport se představil tým ALL-STAR APF, který nakonec vybojoval krásné třetí místo, když mu finále uniklo, když v semifinále prohrál na penalty s týmem UFK Slavoj.

Výsledky SUPERPOHÁRU APF 2018

🏆 Semifinále 1:
UFK Slavoj - All-Star APF 4:3 pen. (3:1)
⚽ Lenk, Rous, Štrajt, Štochl (pen.) - Havlíček, Bodanský, Šik

🏆 Semifinále 2:
FC Jerigo 1994 Plzeň - FK Lochotín 1:2 (0:1)
⚽ Herejk - Hrbáček, Fürbacher

🥉 O 3. místo:
All-Star APF - FC Jerigo 1994 Plzeň 6:5 (1:3)
⚽ Denk 2x, Bodanský, Matas, Havlíček, Vitouš - Pekník 3x, Šoltys, Vohrna

🥇🥈 Finále:
UFK Slavoj - FK Lochotín 3:5 (2:2)
⚽ Došlý 2x, Štrajt - Kasýk 2x, Šlauf 2x, Holý

Drakiáda v Rokycanech

V Rokycanech dne 26.10.2018 se sukutečnila Drakiáda. Na této akci se podíleo naše hnutí PRO Zdraví a Sport, fotbalový klub FK Kohouti Rokycany a DDM Rokycany. Akcde se zúčastnilo přes 100 dětí a létalo přes 70 draků. Zastupitel a předseda FK Kohouti Rokycany Zbyněk Drozda: "Jsem strašně rád, že se taková akce uskutečnila a povedla se. Počasí nám přálo, děti pouštěly draky a každý dostal nějakou tu malou odměnu. Důležité bylo, ukázat dětem, že pouštění draků je prostě bezva. Děkuji všem, kteří na akci podíleli. Zejména členové Kohoutů a DDM Rokycany - za to velké díky. Drakiáda bude projekt, ve kterém budeme 100% pokračovat a věřím, že jendou zde bude lítat 1000 draků" 

Vo volbách má PRO Zdraví a Sport 88 zastupitelů

Komunální a senátní volby 2018 byly pro hnutí PRO Zdraví a Sport zlomové 

Postavili jsme přes kandidátů do zastupitelstev obcí a také jsme měli čtyři kandidáty na Senátora. Výsledkem je celkový počet 88 zastupitelů, které máme po České republice. Po čtyřech letech se vracíme zpět do zastupitelstva města Ústí nad Labem, kde obsadil post Mgr. Michael Ševcovič a Mgr. Stanislav Dunaj. V Ústí jsme také uspěli v dalších městských částí. V Ústeckém kraji jsme uspěli také v Děčíně, kde uspěl Ing. Vladislav Raška a získal 14%. Své zástupce máme také v Teplicích, Lounech. Bohužel jen těsně jsme neprošli v Chomutově a Jirkově – zde musíme dál pracovat.

Významný výsledek zaznamenal starosta Františkových Lázní Jan Kuchař, který výsledkem 38,87% a post starosty obhájí. V Karlovarském kraji jsme také uspěli v Aši, kde obhájil post zastupitele místostarosta Ing. Pavel Klepáček. Nové uskupení Toužim pak získala ve volbách 24% a obsadila 4 mandáty v 15 členném zastupitelstvu.

V Plzeňském kraji hnutí získalo zastupitele v obci Kamenný Újezd, Rokycany, Letkov. Největším úspěchem bylo získaní 48,5% v Městském obvodě Plzeň 9 – Malesice, kde lídr Aleš Tolar s počtem 5 zastupitelů z celkového počtu 9 volby vyhrál a stane se tak starostou. V Plzni jsme obsadili 2 zástupce na Městském obvodě Plzeň 1, na magistrát Města Plzně jsme získali 4,8%.

Novým krajem, kde jsme uspěli, jsou Jižní Čechy. V Hluboké nad Vltavou máme jeden mandát, v Třeboni  9,7% se ziskem 2 mandátů.

V Praze naše hnutí postavilo 2 kandidátní listiny. Na Praze 14, kde byl zisk 1,79% a na magistrát 0,29%.

Úspěšní jsme dále byli v Ivančicích (Brno - venkov), kde jsme získali 1 mandát. V Hranicích v Olomouckém kraji 3 mandáty.

Zdeněk Kubec: „Tyto volby ukázaly, že naše hnutí má co nabídnout. Výsledek 88 zastupitelů v ČR je pro nás úspěchem. V mnoha obcích a městech, jsme 5% nepřekročili jen o kousek, ale budeme pracovat dál a můžeme se již nyní připravit na krajské volby, kde chceme poprvé v historii postavit kandidátní listinu ve všech krajích. PRO Zdraví a Sport spojuje bezvadné lidi, kteří mají zájem pro Českou republiku pracovat“. Všem kandidátů a zejména voličům moc děkuji za jejich podporu, která nás posouvá dál a dál“.

36.000,- Kč na výstavbu hospice v Českých Budějovicích

Lídr kandidátky PRO Zdraví a Sport v ČB MUDr. Petr Sák, Ph.D a kandidátka na senátorku v ČB MUDr. Blanka Jakubcová Sýkorová předali zástupkyni firmy CERTIGO 36.000,- Kč jako výtěžek charitativního golfového turnaje. Částka bude použita na studii proveditelnosti výstavby hospice v Českých Budějovicích.

Z leva MUDr. Sýkorová, Ing. Holboví a MUDr. Sák

Jsme PRo Zdraví a Sport 

Tiskovka v Českých Budějovicích

Jakubcová Sýkorová (PRO Zdraví a Sport): Město má mít seniorskou radu 

České Budějovice by měly mít svou vlastní seniorskou radu. Krajské město potřebuje také více seniorských domů i hospic a širší nabídku aktivit pro volný čas osob důchodového věku. Domnívají se to kandidáti hnutí Pro Zdraví a Sport, kteří jdou do podzimních komunálních voleb v Českých Budějovicích.

„Senioři tvoří téměř třetinu všech obyvatel Českých Budějovic. Žili tu a pracovali a město pro ně sice řadu aktivit dělá, ale není to dost. Setkávám se také s mnoha seniory, kteří se nedokáží k jakékoliv nabídce volnočasových aktivit nebo informacím tohoto typu dostat. To se musí změnit, protože je třeba si vážit lidí, kteří zde prožili své životy a aktivně pracovali,“ uvedla MUDr. Blanka Jakubcová Sýkorová z hnutí Pro zdraví a sport.

Město by si podle ní zasloužilo více domů s péčí o seniory i nový hospic, což jsou investice v řádech desítek milionů korun. „Dále je potřeba, aby zřídilo jedenáctičlennou radu budějovických seniorů, která bude disponovat vlastním rozpočtem ve výši 40 milionů korun ročně. Finance budou určeny na podporu kulturních a společenských akcí nebo i výletů po okolí města,“ doplnila Blanka Jakubcová Sýkorová.

IMG 1235

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2018 PRO Zdraví a Sport