Petice

Petice za okamžité zastavení TRANSPORTU A SPALOVÁNÍ nebezpečných toxických odpadů z Ostravska v lázeňském trojúhelníku Karlovarského kraje

Petiční achr ke stažení! 

Petice určená pro:

  • ing. Andrej Babiš předseda vlády České republiky
  • Ing. Richard Brabec místopředseda vlády ČR, ministr životního prostředí
  • Ing. Tomáš Hüner ministr průmyslu a obchodu
  • Mgr. Jana Vildumetzová hejtmanka Karlovarský kraj
  • Zastupitelé Karlovarský kraj

Vážený pane předsedo vlády České republiky, Vážený pane místopředsedo vlády ČR a ministře životního prostředí, Vážený pane ministře průmyslu a obchodu, Vážená paní hejtmanko Karlovarského kraje, Vážení zastupitelé Karlovarského kraje.

Obracíme se na Vás jménem níže podepsaných občanů s žádostí o okamžité ukončení TRANSPORTU A SPALOVÁNÍ vysoce nebezpečných toxických odpadů z Ostravska v lázeňském trojúhelníku Karlovarska.

Lázeňský trojúhelník Karlovarského kraje pracuje systematicky a dlouhodobě na maximální ochraně ovzduší, na ochraně podzemních vod, úspěšně registruje svá lázeňská města do památkových rezervací, velmi nadějně pracuje na zápisu všech tří lázeňských měst na seznam UNESCO atd.

Vážený pane předsedo vlády, vážení ministři, vážená paní hejtmanko, vážení zastupitelé Karlovarského kraje zabraňte vahou svých osobností a vahou svých funkcí nenávratné devastaci mnohaleté práce celého regionu ekonomicky nevýznamným záměrem několika jednotlivců sídlících mimo náš region.

Věříme, že jsme stejně jako my přesvědčeni, že jeden ekonomicky nevýznamný projekt několika jednotlivců nesmí likvidovat dlouhodobé strategické snahy obyvatel celého regionu Karlovarska a nesmí likvidovat historicky vybudovaný cestovní ruch, který je pro Karlovarský kraj největším přínosem.

Petiční výbor      

Jan Kuchař, starosta Františkových Lázní, předseda kraje PRO Zdraví a Sport, bydliště Františkovy Lázně, Polní 60/1

Mgr. Jan Onak, starosta Josefov, bydliště Josefov 90, 357 09, Josefov

MUDr. Klára Pohanková, místopředsedkyně PRO Zdraví a Sport, bydliště Ústí nad Labem, Na Vyhlídce 2340/11

Pověřenou osobou jednat jménem petičního výboru je Jan Kuchař bydliště Františkovy Lázně, Polní 60/1 – adresa pro zasílání petičních archů

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2018 PRO Zdraví a Sport