Sport

Sport je vlastně tím, co nás do politiky vtáhlo. Na samém začátku nám jako bývalým aktivním sportovcům, dnes trenérům vadilo, jak politici věrolomně lžou. Jak říkají, že sport je ta správná aktivita pro mládež, jak říkají, jak se sport mládeže musí podporovat. A výsledek, téměř nula. To nás nastartovalo a původně jsme chtěli ve svém okolí změnit jen sport.

Chci vědět více

Zdraví

Standardní politické volební proklamace typu „zásadně zlepšíme péči o zdraví našich občanů“, jsou z 95 % cílené lži postavené na demagogii. Česky systém péče o zdraví je velmi kvalitní systém, který je úzce propojen s evropským a světovým systémem zdravotních norem, předpisů, pravidel a doporučení. Tyto nadnárodní normy nelze měnit. Ten, kdo říká, že po volbách zdravotní systém změní, LŽE.

Chci vědět více

Školství a vzdělávání

Školství je v ČR obecný termín zahrnující vzdělávání ve všech jeho formách. Proto pracujeme v textu s tímto zavedeným termínem a alespoň v základních tezích téma podrobněji nedělíme a neatomizujeme.

Chci vědět více

Odbornost do řízení

Kvalita řízení je jedním z hlavních parametrů ovlivňujících kvalitu a efektivitu fungování všech společností včetně státu. Kvalita řízení je přímo závislá na odborné způsobilosti a kvalitě vzdělání osob zastávající hlavní řídící pozice.

Chci vědět více

Nepřizpůsobiví

Aktuální stav v řadě obcí, měst a krajů ČR dlouhodobě překračuje veškeré normy akceptovatelnosti standardního soužití. Situace s nepřizpůsobivými je legislativně neřešitelným problémem pro obce, města a kraje. Základ problému musí odvážně nastavit stát v nové legislativě. Stát musí vytvořit odvážnou a efektivní koncepci.

Chci vědět více

Migranti

Máme svůj vlastní rozum a názor. Sledujeme světová média, která přináší tisíce ověřitelných informací týkající se migrantů. A ač nemáme přístupy k informacím tajných služeb je náš názor na zřejmě řízený příliv migrantů poměrně jednoznačný a to jak z pohledu bezpečnostního, tak z pohledu ekonomického.

Chci vědět více

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2018 PRO Zdraví a Sport